Komunikat dla pacjentów Poradni Diabetologicznej w Środzie Wielkopolskiej      

  1. Dla Państwa bezpieczeństwa proszę do odwołania nie przychodzić do Poradni Diabetologicznej na ulicy Sportowej na kontrolne wizyty nawet jeśli mają Państwo wcześniej ustalone terminy.
  2. W terminie ustalonej wizyty (dzień, godzina) proszę o kontakt telefoniczny na numer 661-01-80-90. Podczas rozmowy telefonicznej uzgodnimy sposób dalszego postepowania
  3. Pacjenci, którzy mają uzgodniony termin pierwszej wizyty w Poradni Diabetologicznej powinni zgłosić się do Poradni, jednak nie wcześniej niż na 10 minut przed godziną wizyty i tylko z niezbędną liczbą osób towarzyszących.
  4. W związku z brakiem możliwości przewidywania dalszego przebiegu epidemii  koronawirusa do odwołania nie będzie prowadzona rejestracja na kolejne terminy wizyt kontrolnych, ani telefonicznie, ani osobiście. Do odwołania wszystkie wątpliwości proszę omawiać wyłącznie  telefonicznie (teleporada) w godzinach pracy  poradni tel. 661 01 80 90.
  5. Prowadzona będzie rejestracja tylko nowo skierowanych pacjentów z cukrzycą,  jednak jedynie wtedy, gdy lekarz kierujący do Poradni Diabetologicznej będzie  uważał, że aktualnie występuje powód medyczny do pilnej konsultacji diabetologicznej.
Skip to content