Diabetycy informują i zapraszają

W czwartek 23 marca 2017 o godzinie 16 tradycyjnie w Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp odbędzie się kolejne spotkanie edukacyjne. Mgr Marzena Nakonieczna wygłosi wykład pt ”Ostre powikłania cukrzycy, hipoglikemia, kwasica cukrzycowa. Jak ich unikać? Osoba z cukrzycą w pracy. Kierowca z cukrzycą”.

Po wykładzie odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze o którym już informowaliśmy na ostatnim spotkaniu. Oprócz sprawozdania merytorycznego i finansowego za rok 2016 podjęte zostaną istotne uchwały związane ze zmianami w statucie stowarzyszenia, dlatego obecność wszystkich członków Stowarzyszenia Diabetyków Średzkich jest obowiązkowa.

W piątek 17 marca odbędzie się w Pławcach w świetlicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych spotkanie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Początek o godzinie 17. Osoby zapisane na tą imprezę, które nie pojadą własnymi samochodami proszone są o zebranie się na parkingu przed marketem „Netto” o godzinie 16.45. Będą tam podjeżdżać samochodami zmotoryzowani uczestnicy tej imprezy (ponawiamy prośbę dla kierowców!) i zabierać oczekujących do Pławiec.

Organizujemy także turnus rehabilitacyjny w Inowrocławiu w Sanatorium „Oaza” w dniach od 2 do 9 listopada. Koszt około 800 zł od osoby w tym: trzy zabiegi dziennie i przejazd autobusem ze Środy Wlkp w obie strony.
Szczegółowe informacje oraz zapisy w biurze diabetyków przy ulicy Kilińskiego 33 podczas dyżurów w każda środę w godzinach od 16 do 18. (pilne ze względu na koniecność dokonania rezerwacji).

Zarząd Stowarzyszenia przypomina o wpłacaniu składek członkowskich na rok 2017 oraz kolejnych rat opłaty za wczasy. Termin wczasów w Darłówku uległ nieznacznej zmianie. Rozpoczną się w poniedziałek 22 maja i będą trwały do czwartku 1 czerwca.

Jest jeszcze możliwość zapisania się na wczasy do Darłówka – 6 osób -odpłatność 950 zł. Zapisy jak wyżej.

Wdzięczni będziemy za zadeklarowanie odpisu 1 procenta wartości podatku za rok 2016 rozliczanego na składanym formularzu PIT. Wystarczy w odpowiednie rubryki wpisać nazwę naszego stowarzyszenia, to jest Stowarzyszenie Diabetyków Średzkich w Środzie Wlkp oraz nr KRS – 0000395693. Istnieje możliwośc pomocy w wypełnianiu PIT. Należy przynieść do naszego biura rozliczenie z ZUS dotyczące rozliczenia podatkowego za rok 2016 oraz kopie PIT z rozliczeniem za rok 2015 lub rozliczenie z ZUS dotyczące 2015 r.

Skip to content