Ostatnie przed wakacjami  spotkanie edukacyjne połączone z uroczystym zakończeniem “Średzkiej Szkoły Zdrowia” i “Szkoły Cukrzycy” zaplanowano na czwartek 18 maja 2017 o godz 16 w Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp. W programie wykład dr Andrzeja Paciorkowskiego pt “Retinopatia, nefropatia,neuropatia, czy to tez powikłania cukrzycy?” Ponadto wystąpienia zaproszonych gości, program artystyczny i losowanie nagród wśród najbardziej aktywnych uczestników spotkań edukacyjnych.

 

Wczasy w Darłówku odbędą się w terminie od 22 maja do 1 czerwca. Wyjazd w poniedziałek 22 maja o godz 6.00 z parkingu przy markecie “Netto”. Miejsca w autobusie zostaną przydzielone dla poszczególnych osób i będą odczytane przed wsiadaniem. Odcinki z numerami miejsc można będzie odebrać w dniu 18 maja przed rozpoczęciem” Szkoły Cukrzycy.”

 

Wyjazd do Częstochowy w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Diabetyków zaplanowano na  piątek 9 czerwca o godz. 5.00  z parkingu przy “Netto”. Odpłatność 30 zł od osoby.

 

Zajęcia usprawniające połączone z piknikiem odbędą się w Lutyni  we wtorek 27 czerwca. Wyjazd o godz 9.00 z parkingu przy “Netto”. Koszt uczestnictwa 25 zł.

 

Trzydniowa wycieczka do Trójmiasta odbędzie się w dniach od 18 do 20 lipca. Wyjazd we wtorek 18 lipca o godz 5.00 z parkingu przy “Netto”. Koszt wycieczki 365 zł plus bilety wstępu.

 

Stowarzyszenia Diabetyków Średzkich serdecznie dziękuje wszystkim. którzy wsparli naszą organizację poprzez zadeklarowanie kwoty w wysokości 1 procenta z odpisu podatku za rok 2016. Wykorzystamy te środki zgodnie z naszą działalnością statutową na rzecz diabetyków.

Skip to content